Mistrovství České republiky 2014

24.02.2014 14:05

Mistrovství ČR se konalo v Liberci. Nejmladší gymnastka Tamara Kalašová závodila v kategorii starší žákyně, kde obsadila 23.místo z celkového počtu 61 závodnic z celé republiky, Tamara svými výkony a výsledky na všech závodech sezony přesvědčila trenéry a trenérky zastupujícího oddílu Sokola Brno a od září začíná pod jejich vedením trénovat, stal se tak první přestup gymnastky našeho oddílu do oddílu jiného, přejeme hodně zdaru a štěstí v další gymnastické kariéře.

Další dvě gymnastky soutěžily za juniorky B - Markéta Ryšavá a Veronika Šálková. Markéta okusila atmosféru mistrovství již podruhé a obsadila 35. místo, které bylo ovlivněno jejím zraněním, přesto se se vším porvala a zdárně docvičila své sestavy. Veronika okusila mistrovství poprvé a skončila na 39. místě, nejsou to sice medaile, jak byly holky zvyklé přivážet ze závodů, ale i tak je to velký úspěch nejenom jich samotných, ale celého oddílu. Obrovské díky patří především jejich trenérce Petře Hastíkové :-)